HAKKIMIZDA

 

        Yapı malzemeleri ve dekorasyon sektöründe 2005 yılından beri faaliyet göstermekte olan şirketimizin önceliği, mutfak ve banyolar başta olmak üzere, tüm iç mekanlarda daha keyifli yaşam alanları yaratmaktır. Bu çerçevede vitrifiyede ve banyo dolaplarında Lena; mozaik, dekor ve bordürlerde evarts; armatür ve aksesuarlarda fontana markalarımızla; kalite ve estetiği birleştirdiğimiz çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz.

 


 

        Çeşitlilikte şık seçenekler sunan markalarımız ile yaşam alanlarınız artık daha canlı ve gösterişli bir hal alacak. Lavabo ve duş ünitelerimiz ile banyolarınıza estetik katıp, mutfağınızın görselini zengin renk skalamızdan oluşan dekor, bordür ve mozaiklerimiz  ile tamamlıyoruz. Her sene yenilenen ürünlerimiz ile kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılayıp, yenilikçi çözümler sağlıyoruz.  Kararlı duruşumuzu satıştan sonra da aynı özen ve özveriyle müşterisi ile ilgilenen bir firma profili çizerek sağlamlaştırıyoruz.

 


          Türkiye’nin hemen her ilinde seçkin bir bayi ağıyla hizmet veren şirketimizin müşteri grubunu ağırlıklı olarak seramik ve yapı malzemeleri firmaları, dekorasyon ve mimarlık firmaları, banyo dolabı ve mutfak üreticileri ile taahhüt firmaları oluşturmaktadır.

 


2012’den beri İstanbul da faaliyet gösteren firmamızın sahip olduğu açık ve kapalı alan deposu Ferhatpaşa/İstanbul'da olup 1500 metrekare alana sahip Ataşehir/İstanbul'da bulunan mağazamızda ise ürünlerimizi ziyaretçilerimizin beğenisine sunmaktayız.


 

EVA BANYO’NUN MİSYONU


Ayrıcalıklı ve geniş ürün yelpazesiyle, gerek bayi ağı gerekse son kullanıcılar için seçkin alternatifler sunmak.


 

EVA BANYO’NUN VİZYONU


Estetik ve kalite anlayışıyla, çağdaş, zengin, elegan iç mekanlar yaratmak.


 

TEMEL DEĞERLERİMİZ


☉ Tasarımda öncü


☉ Yenilikçi ve yaratıcı


☉ Girişimci


☉ Kaliteli ve güvenilir


☉ Müşteri odaklı

 

☉ Katma değer yaratan

Çerez Kullanımı